szybkie pożyczki

Zepsuł Ci się samochód i nie masz pieniędzy na naprawę, a może nadarzyła się świetna okazja na wyjazd? W życiu zdarzają się różne sytuacje, kiedy pilnie potrzebne nam są pieniądze, a przy tym często bywa tak, że nie dysponujemy żadnymi oszczędnościami, szczególnie jeżeli jesteśmy młodzi. Badania pokazują, że Polacy nie należą do fanów oszczędzania, większość z nas nie posiada żadnego zabezpieczenia na czarną godzinę. Może to z rozrzutności, a może z braku możliwości, lecz niestety często hamuje nas to przed realizacją planów. Na szczęście w każdej sytuacji możemy liczyć na szybką pożyczkę.

Pożyczka dla każdego – bierz i wydawaj

Pożyczka dla każdegoPożyczka pozabankowa wyróżnia się od innych podobnych usług przede wszystkim tym, że wiąże się z krótkim czasem oczekiwania na przyznanie decyzji, a w efekcie na pojawienie się pieniędzy na naszym koncie bankowym. Nie musimy martwić się, że nie zdążymy zapłacić rachunku, czy wymarzona okazja ucieknie nam sprzed nosa. Pożyczkę możemy otrzymać nawet bez wychodzenia z domu. Wystarczy jedynie internet i urządzenie mobilne, typu laptop, tablet, czy telefon komórkowy. Co dokładnie musimy zrobić, aby otrzymać taką pożyczkę?

Wystarczy wybrać stronę firmy pozabankowej, która nas interesuje i wybrać opcję „złóż wniosek o pożyczkę”. Pojawi się przed nami kwestionariusz, w którym będziemy musieli podać swoje dane osobowe takie jak nazwisko, pesel, czy adres zamieszkania. Po zatwierdzeniu wniosku musimy chwilkę poczekać na decyzję. W zdecydowanej większości przypadków jest ona pozytywna, co dzieli nas już tylko o krok od otrzymania pieniędzy. Możliwe, że cały ten proces zajmie nam zaledwie godzinę. Warto przy tym wspomnieć, że taką pożyczkę możemy otrzymać praktycznie każdy, w tym osoby zadłużone i bezrobotne. Jest to dla nich bardzo dobra informacja, ponieważ nie mogą one liczyć na wsparcie finansowe ze strony banków.

Darmowa pożyczka – jak to możliwe?

Zaskakująca pożyczka za darmoJakiś czas temu pojawiła się oferta darmowej pożyczki dla nowych klientów firm pozabankowych. Jej założenia wydają się być bardzo korzystne, jak to jednak wygląda w rzeczywistości, czy aby na pewno taka pożyczka jest darmowa? Jak się okazuje, nie ma w tym żadnych haczyków, a pożyczkobiorcy naprawdę mogą liczyć na darmową pożyczkę, z tym, że jest kilka zastrzeżeń, które warto wcześniej poznać. Po pierwsze, darmowa pożyczka dotyczy wyłącznie nowych klientów, którzy nie korzystali dotąd z usług wybranej firmy pozabankowej.

Po drugie, wysokość jej kwoty będzie mocno ograniczona. Liczyć możemy bowiem maksymalnie na 1000-1500 złotych. Po trzecie, podany jest także dokładny okres spłaty, który wynosi 30 dni. Wydaje się jednak, że w sytuacji, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy takie rozwiązanie jest wręcz idealne.

Kwota pożyczki pozabankowej

Nie musimy koniecznie decydować się na ofertę darmowej pożyczki dla nowych klientów. Nie spełni ona naszych oczekiwań, szczególnie kiedy potrzebna jest nam wyższa suma pieniędzy aniżeli wspomniane powyżej 1500 złotych. Kwota pożyczki pozabankowej jest zróżnicowana i może wynosić od 1000 do mniej więcej 5000 złotych. Jeżeli potrzebna jest nam większa suma to warto zastanowić się nad opcją pożyczki ratalnej, którą firmy pozabankowe niedawno wprowadziły do swojej oferty.

Szybka pożyczka to rozwiązanie, które sprawdza się w pilnych sytuacjach i daje nam spore możliwości. Zarówno kwota pożyczki, jak i okres spłaty są dokładnie określone, dlatego warto zapoznać się z jej wymogami i regułami.

małpka pożyczki obrazek oferta

Może Ci się również spodoba